Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie, Bolęcin 41, 09-110 Sochocin, tel. +48 23 663 06 00, e-mail: fud@fudbolecin.pl
Aktualności
 
home/aktualności/Fabryka Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie ogłasza konkurs dla studentów na projekt windy
 
Najnowsze informacje
Więcej informacji:

Od dziś do 30 kwietnia studenci politechnik mogą zgłaszać swoje propozycje w konkursie „Zaprojektuj windę”, ogłoszonym przez FUD Bolęcin.

Nagrodą jest 3 000 złotych oraz praktyki w firmie pod okiem fachowców. Dzięki temu zwycięzcy będą mogli nabyć praktyczną wiedzę z zakresu projektowania i produkcji urządzeń dźwigowych w uznanej polskiej firmie, obecnej na rynku od blisko 50 lat.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu windy zewnętrznej, dobudowanej do już istniejących budynków. Problem braku dostępności wind w istniejących już budynkach stale się nasila, wraz ze starzejącym się społeczeństwem. Chcemy zachęcić studentów do zaproponowania kreatywnych rozwiązań. Liczymy na nieszablonowe podejście studentów do tematu – powiedziała Małgorzata Golińska, Prezes Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie.

Studentów politechniki, zainteresowanych otrzymaniem materiałów konkursowych, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy konkurs@fudbolecin.pl.