Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie, Bolęcin 41, 09-110 Sochocin, tel. +48 23 663 06 00, e-mail: fud@fudbolecin.pl
Aktualności
 
home/aktualności/Małgorzata Golińska nowym Prezesem Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie
 
Najnowsze informacje
Więcej informacji:

Od 27 stycznia 2017 r. nowym Prezesem Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie jest Małgorzata Golińska. Przejęła ona tę funkcję po Ryszardzie Rzepeckim, który był prezesem od lipca 2012 r. aż do momentu przejścia na emeryturę. Małgorzata Golińska zawodowo związana jest z FUD Bolęcin od 2013 r., natomiast od 2015 r. była w firmie Członkiem Zarządu.

Zajęcie przeze mnie stanowiska Prezesa Zarządu nie będzie oznaczało rewolucji w jej funkcjonowaniu, gdyż nie ma takiej potrzeby – podkreśliła Małgorzata Golińska. FUD Bolęcin rozwija się bowiem dynamicznie, o czym świadczą coraz to nowi klienci w Polsce i za granicą. Zamierzam utrzymać ten trend. W najbliższym czasie nasz zespół będzie koncentrować się nad wypracowaniem nowych rozwiązań i technologii, które wprowadzą udoskonalenia do już istniejącej gamy urządzeń. Naszą ambicją jest stale zwiększać poziom świadczonych usług oraz oferować wysokiej jakości, estetyczne i solidne windy oraz platformy naszym klientom.

Facebook
YouTube
LinkedIn