Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie, Bolęcin 41, 09-110 Sochocin, tel. +48 23 663 06 00, e-mail: fud@fudbolecin.pl
Aktualności
 
home/aktualności/Prezes SM „Lazurowa” uhonorowany nagrodą od marszałka województwa mazowieckiego za przeprowadzenie wymiany wind w formie dzierżawy
 
Najnowsze informacje
Więcej informacji:

Prezes SM „Lazurowa” uhonorowany nagrodą od marszałka województwa mazowieckiego za przeprowadzenie wymiany wind w formie dzierżawy.

7 marca 2017 r.  w siedzibie Stowarzyszenia Mieszkańców ‘ Grunt to Warszawa’ odbyła się uroczystość, w której wzięli udział prezesi spółdzielni mieszkaniowych w Warszawie. Podczas tego spotkania Zbigniew Gaca-Richter, Prezes SM ‘Lazurowa’, został uhonorowany za przeprowadzenie wymiany wind w formie dzierżawy w spółdzielni.  W dowód uznania za innowacyjne podejście do wymiany wind otrzymał statuetkę oraz list gratulacyjny od Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lazurowa” jako pierwsza w Warszawie zdecydowała się na zakup wind w dzierżawie – w ramach nowej usługi oferowanej przez FUD Bolęcin. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy SM ‘Lazurowa’ mogą już cieszyć się nową i bezpieczną windą. Pierwsza z ośmiu wind, będących przedmiotem umowy zawartej we wrześniu 2016r., została zamontowana w lutym, a kolejne trzy planowane są w kwietniu br. Proces montażu pozostałych czterech wind zostanie zakończony w czerwcu 2017 r.