home/O firmie/Nasz zespół
 
O firmie

Jesteśmy dumni, że na przestrzeni kilkudziesięciu lat zbudowaliśmy zespół wysokiej klasy fachowców. Obecnie tworzy go ponad 100 osób – inżynierów, konsultantów pomagających klientom w wyborze najwłaściwszych rozwiązań, jak również pracowników produkcji i magazynowych. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży, a jednocześnie stale poszerzają wiedzę, w oparciu o aktualne trendy na rynku.

Własny zespół projektowy jest naszym ogromnym wyróżnikiem i atutem. Pozwala nam na realizację również niestandardowych zleceń, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Prezes Zarządu Małgorzata Golińska

Małgorzata Golińska jest Prezesem Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie. Jest odpowiedzialna za strategię firmy, rozwój linii produktowych oraz zdobywanie nowych rynków.

Dołączyła do zespołu FUD Bolęcin w 2013 r. na stanowisku Kierownika ds. Marketingu. Od tego czasu odpowiadała za rozwój firmy i działania sprzedażowe na rynku polskim. W tym czasie rozwinęła m.in. portfolio usług wind osobowych oraz dużych wind towarowych dla przemysłu. Wcześniej, w latach 2005-2012 prowadziła własną firmę szkoleniową. Małgorzata jest absolwentką SGGW w Warszawie, na kierunku Ekonomia.

„Jesteśmy firmą oferującą klientom zintegrowane usługi oraz szeroką gamę urządzeń dźwigowych. Nasi fachowcy są zaangażowani w cały proces powstawania produktu – od doradztwa, projektowania, poprzez produkcję, montaż i serwis. Taki profil daje nam przewagę nad konkurencją i pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.”

Członek Zarządu, Główna Księgowa Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka jest Członkiem Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie od stycznia 2017 r. Odpowiada przede wszystkim za strategię rozwoju spółki oraz przygotowywanie planów finansowych. Kształtuje również politykę marketingową firmy oraz kwestie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Magda jest związana z FUD Bolęcin od 2008 r., gdzie stopniowo awansowała w obszarze finansów. Od 2012 r. obejmuje stanowisko Głównej Księgowej i odpowiada za całość spraw związanych z zapewnieniem płynności przedsiębiorstwa, w tym opracowywanie polityki rachunkowości firmy. Ukończyła studia magisterskie oraz podyplomowe w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, na kierunku Rachunkowość. W 2012 r. uzyskała Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Facebook
YouTube
LinkedIn