Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. w Bolęcinie, Bolęcin 41, 09-110 Sochocin, tel. +48 23 663 06 00, e-mail: fud@fudbolecin.pl
Aktualności
 
home/aktualności/Kolejny rok z rzędu FUD Bolęcin otrzymuje Gazele Biznesu. Wyróżnienie to jest przyznawane dla najbardziej dynamicznych małych i średnich firm przez redakcję „Pulsu Biznesu”.
 
Najnowsze informacje
Więcej informacji:

Nagroda Gazele Biznesu to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w Polsce, odzwierciedlające dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa. Aby otrzymać nagrodę i trafić do elitarnego grona Gazel Biznesu, firma musi spełniać szereg kryteriów, określających jej aktualną kondycję oraz tempo rozwoju w minionych latach. Firmy pragnące znaleźć się w rankingu muszą m.in. wykazywać coroczny wzrost przychodów. Te najpopularniejsze i najstarsze nagrody w sektorze MŚP są przyznawane są od 2000 r. Otrzymują je te firmy, które doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Cieszę się ogromnie, że wysiłek, który wkładamy w ciągły rozwój są zauważane w gronie biznesowym. W tym roku obchodzimy 50-lecie firmy i tym bardziej czujemy się usatysfakcjonowani tym wyróżnieniem. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych klientów – powiedziała Małgorzata Golińska, Prezes Zarządu Fabryki Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie.

Facebook
YouTube
LinkedIn