home/O firmie/Profil firmy
 
O firmie

Fabryka Urządzeń Dźwigowych w Bolęcinie powstała w 1968 roku i do tej pory pozostała firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Dysponujemy szerokim zapleczem produkcyjnym i magazynowym oraz biurem projektowym z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierów.

Obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników. Oferujemy szerokie spektrum urządzeń dźwigowych: wind osobowych, towarowych i przemysłowych oraz platform dla niepełnosprawnych.

Nasze produkty wyróżniają się estetyką, precyzją wykonania oraz długim okresem użytkowania. Czuwamy nad całym cyklem realizacji zlecenia, co stanowi to o naszej przewadze konkurencyjnej. Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, montaż oraz serwisowanie wind i platform.

Doświadczony zespół specjalistów zapewnia klientom również doradztwo techniczne w zakresie doboru i instalacji właściwych urządzeń dźwigowych. Takie podejście pozwala nam na realizację nawet najbardziej niestandardowych zleceń, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Nasze autorskie produkty i rozwiązania technologiczne znalazły uznanie wśród odbiorców lokalnych, ale także międzynarodowych. Stale współpracujemy z firmami zagranicznymi z Włoch, Niemiec i Litwy.

Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, jak również duże przedsiębiorstwa czy korporacje międzynarodowe. Każdemu z nich oferujemy produkt dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie posiadają aktualne certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego.

Facebook
YouTube
LinkedIn