home/Kariera/Oferty pracy

Kariera

Stale szukamy nowych osób do naszego zespołu. Oferujemy możliwość pracy z najlepszymi fachowcami w branży – w biurze projektowym oraz zakładzie produkcyjnym i magazynach.

Do współpracy zapraszamy zarówno inżynierów z doświadczeniem, jak również osoby, które z nami chciałyby zacząć budować swoją karierę zawodową.

Jesteśmy jedną z kilku firm w Polsce, które specjalizują się w produkcji urządzeń dźwigowych. Stoi za nami blisko 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wind osobowych, towarowych, przemysłowych oraz platform dla niepełnosprawnych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. O naszej przewadze konkurencyjnej stanowi pełen zakres usług dla całego cyklu życia produktu – od etapu projektowego, poprzez produkcję, montaż i także serwis.

Oferujemy unikalną możliwość pracy w firmie, która oferuje zintegrowane usługi i tym samym tworzy kreatywną przestrzeń do realizacji własnych pomysłów i projektów.

Osoby zainteresowane rozwojem w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: praca@fudbolecin.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

TOKARZ-FREZER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa tokarki i frezarki konwencjonalnej podczas procesu produkcji urządzeń dźwigowych
• Prace według planów i rysunków technicznych oraz zgodnie z procedurami firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Wykształcenia zawodowego, mile widziane kierunkowe
• Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Umiejętności posługiwania się narzędziami do obróbki metalu
• Znajomości zagadnień technicznych i czytania rysunków technicznych
• Umiejętności rozwiązywania problemów
• Umiejętności pracy zespołowej
• Dobrej organizacji czasu pracy i terminowości

OFERUJEMY:
• Prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

SPAWACZ

• Spawanie elementów metodą MAG 135 podczas procesu produkcji urządzeń dźwigowych

• Mile widziane certyfikaty spawalnicze
• Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego

OFERUJEMY:
• Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet socjalny

INŻYNIER KONSTRUKTOR

• Projektowanie nowych dźwigów oraz podzespołów
• Modernizacja istniejących produktów
• Udział we wdrażaniu nowych produktów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

• Wykształcenia kierunkowego
• Kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu
• Znajomości oprogramowania CAD
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Umiejętności analitycznego myślenia
• Odpowiedzialności za powierzone zadania